דף הבית » רשלנות רפואית » רשלנות רפואית בבתי חולים

רשלנות רפואית בבתי חולים

  • נגרם לכם נזק כתוצאה מטעות בטיפול בבית החולים?
  • בבית החולים לא אבחנו את מחלתכם?
  • בבית החולים לא ביצעו את הבדיקות הנדרשות?
  • בבית החולים טעו בפענוח הבדיקות?
  • בבית החולים לא נתנו לכם את הטיפול התרופתי הנדרש?
כאשר בבית החולים לא ניתן לכם הטיפול הראוי והנכון וכתוצאה מכך נגרם נזק ואף מוות מומלץ לפנות לעורך דין המומחה ברשלנות רפואית לבחינה באם ניתן להגיש תביעה משפטית בעניינכם.

 
בית חולים. המילה הזו גורמת לרבים מאיתנו צמרמרות בכל הגוף. אף אחד אינו אוהב לשהות בבית חולים, כי אף אחד אינו אוהב להיות חולה ולהזדקק לטיפול רפואי. למרות הסלידה המובנת מבית חולים, לא פעם אנו נזקקים לפרוצדורה רפואית הדורשת אשפוז בבית חולים. זה יכול להיות ניתוח, בדיקות, כאבים בלתי מוסברים המחייבים מעקב ממושך יותר או כל אירוע או חולי, אשר דורש פתרון רחב יותר, מעבר לרופא בקופת חולים.
במצב שבו אנו מגיעים לבית חולים, אנו שמים את מבטחנו בצוות הרפואי הפועל במקום ומצפים לטיפול הרפואי המסור והמקצועי ביותר. לרוע המזל, לא פעם מערכת המקום אינה עומדת בקריטריונים ובסטנדרטים המקובלים, כך שהמעשים וההחלטות הנעשים במסגרת בית החולים, יכולים להוביל לרשלנות רפואית בבית חולים.
אנשים רבים אשר נגרם להם נזק כתוצאה מטיפול לקוי בבית חולים, אינם עומדים על זכותם להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית, בעיקר כי אין הם מבינים כיצד להתנהל מול גוף גדול ומסואב כל כך. "אני לא יכול לתבוע את בניין בית החולים" אמר פעם מטופל שקיבל טיפול רפואי שגוי. "הקירות של בניין בית החולים לא יכולים לפצות אותי".
בישראל ישנם שלושה סוגים של בתי חולים. בתי חולים ממשלתיים בבעלות המדינה, בתי חולים פרטיים, בבעלות פרטית ובתי חולים בבעלות קופות החולים. אכן, כאשר מדובר על רשלנות רפואית בבית חולים, מדובר לעיתים בנקיטת הליכים משפטיים אף כנגד הגוף העומד מאחורי בית החולים. תביעה בגין רשלנות רפואית, תעשה במקרים רבים כנגד הגוף האחראי על הפעלת בית החולים, גם אם הוא אינו מקבל ההחלטות ברמה היום יומית, הם אלה אשר עומדים מאחורי הצוות הרפואי במקום, ממש כמו שכל מנהל עומד מאחורי העובדים שהוא שוכר.
איך עורך דין לרשלנות רפואית יכול לעשות הבדל כשמדובר ברשלנות רפואית בבית חולים ?
בראש ובראשונה עורך דין רשלנות רפואית יכול לומר לכם האם יש לכם עילה לתביעה, זאת באמצעות הכרות מעמיקה עם הגדרת תחום הרשלנות הרפואית ובאמצעות חוות דעת מגורמים רפואיים אחרים, הסותרים את האבחנה או הטיפול שהוענק לכם. המונח רשלנות רפואית בבית חולים הינו מונח רחב מאוד וכולל בתוכו, רשלנות רפואית בניתוחים, בלידה, בבדיקות, במתן הסבר רפואי, באי אבחון או באבחון שגוי ולמעשה בכל מה שהתרחש בין כותלי בית החולים ונעשה שלא במסגרת החוק, הנורמה או לא במסגרת טובתו של החולה.
חשוב לזכור:  תביעת רשלנות רפואית כנגד בית חולים, עלולה להמשך מספר שנים. לפני שאתם קופצים למים ומתחילים את ההליך, חשוב שתדעו שיש לכם תיק מבוסס ולא פחות מזה, תמיכה ואמונה של עורך דין רשלנות רפואית.
הגשת תביעה כנגד בית חולים היא אינה דבר פשוט. מדובר בהליך מורכב ובירוקראטי, הדורש מיומנות וניסיון של שנים. אם אתם מבקשים להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית בבית חולים, לא תוכלו להשיג תוצאות ראויות לבד ולפיכך אתם חייבים עורך דין רשלנות רפואית, אשר מכיר ובקיא בהתנהלות כנגד בתי החולים.
מבקשים לברר האם עמדתם בפני רשלנות רפואית בבתי חולים ? לא בטוחים מהו תחום האחריות של בית החולים ? נגרם לכם נזק ממשי כתוצאה משהייה בבית חולים ואינכם יודעים כיצד לפעול ?
פנו עוד יום לעורך דין מומחה בתחום רשלנות רפואית, במטרה לאמוד את גודל הנזק ולבדוק נקיטת הליכים משפטיים.

לקבלת ייעוץ ראשוני ע"י עורך דין לרשלנות רפואית בתל אביב, צרו קשר

טלפון 050-9695518 | מייל office@gutterman.org

Open chat
דילוג לתוכן